O firmie

O FIRMIE

Nasza firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą podłóg krajowych i egzotycznych, schodów, tarasów, wykładzin dywanowych, a także prowadzimy usługi montażu i pielęgnacji oraz profesjonalnego indywidualnego doradztwo z zakresu dobrania, wykonania i wykończenia wnętrz.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, biurami projektowymi, developerami oraz instytucjami administracji publicznej. Każda z grup klientów jest obsługiwana zgodnie z jej specyfiką oraz zapotrzebowaniem, a to co je łączy to nasza dbałość o zadowolenie i czas każdej z nich.

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom zrozumienia i profesjonalnego doradztwa na etapie wyboru produktu, partnerstwa w trakcie realizacji projektu oraz pewności, że Państwa dom, inwestycja oraz czas są w najlepszych rękach. Aby zagwarantować doskonałą jakość realizacji zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych parkieciarzy.

Uczestniczymy w różnego rodzaju szkoleniach, targach i konkursach parkieciarskich, staramy się być na bieżąco w sprawach związanych z naszą branżą. Współpracujemy tylko z uznanymi producentami na rynku krajowym, europejskim i światowym, co gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanych przez nas produktów i usług.

Profesjonalizm naszych wykwalikowanych sprzedawców w połączeniu z najwyższą klasą montażystów, powoduje osiągnięcie celu: wysoki standard w przystępnej cenie.

Wyróżniamy się niezwykłą dbałością o klienta. Oprócz przedstawiania standardowych propozycji, tworzymy także oferty indywidualne, dopasowane do potrzeb konkretnych odbiorców.

W sprzedaży posiadamy bardzo duży wybór materiałów podłogowych. Klepki oraz deski podłogowe z drewna litego oraz warstwowego z gatunków krajowych i egzotycznych, stosowany m.in. na ogrzewanie podłogowe. Panele drewniane i laminowane montowane na kleju oraz w systemie bez klejowym. Deski szerokie warstwowe, lite o standardowych wymiarach oraz produkowanych na indywidualne zamówienia, wykończone fabrycznie lakierem lub olejem. Oferujemy również bogatą ofertę schodów drewnianych z drewna krajowego i egzotycznego.

DLACZEGO MY ?

– Oferujemy produkty najwyższej jakości, wyłącznie sprawdzonych i uznanych dostawców.

– Wykonujemy kompleksową usługę: doradztwo, sprzedaż materiałów, montaż z 8% VAT.

– Stosowana przez naszą firmę chemia jest najwyższej jakości, to podstawa dobrze wykonanej usługi.

– Jesteśmy doświadczoną firmą – świadczą o tym setki realizacji i tysiące zadowolonych klientów.

– Dysponujemy własnymi ekipami montażowymi, które świadczą usługi na najwyższym poziomie.

– Jesteśmy na bieżąco z nowościami, co przekłada się na ciągłe rozbudowywanie naszej oferty.

– Zapewniamy zrozumiałe i jasne dla każdego Klienta umowy oraz warunki gwarancji.

– Na nasze usługi udzielamy gwarancję oraz prowadzimy serwis pogwarancyjny.