TARASY DREWNIANIE

Drewniany taras to idealne dopełnienie domu, zarówno nowoczesnego, jak i tego bardziej tradycyjnego. W zależności od stylu, możemy dobrać odpowiednie deski tarasowe tak, aby harmonijnie współgrały z całością. Nasza firma posiada w swojej ofercie zarówno drewno egzotyczne, jak i bardziej tradycyjne deski tarasowe, wśród których każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Deski tarasowe egzotyczne odznaczają się wyjątkową stylistyką, kuszą niebanalnymi kolorami, ale są jednocześnie bardzo odporne na zmiany temperatur oraz wilgotność. Jeżeli kogoś drewno egzotyczne nie przekonuje i woli bardziej klasyczne drewno tarasowe, może śmiało sięgnąć po Modrzew Syberyjski. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom deska tarasowa z Modrzewia Syberyjskiego nie wymaga dodatkowej ochrony środkami chemicznymi, a jej subtelny kolor i ciekawy układ sęków tworzą wspólnie harmonijną całość.

Drewno tarasowe, którego używamy do produkcji naszych desek, posiada pierwszą klasę trwałości i zachowuje swoje właściwości mechaniczne przez wiele lat. Dzięki temu idealnie nadaje się na taras, zarówno podczas słonecznego lata, jak i deszczowej zimy.