Remonty i wykończenia domy, mieszkania i lokale w Rzeszowie

Oferta

Podłogi drewniane

Na polskim rynku istnieje wiele renomowanych producentów podłóg drewnianych. Podłogi drewniane dodają ciepła, elegancji i naturalnego uroku do każdego wnętrza. Unikalne wzory, tekstury i kolory drewna nadają pomieszczeniu charakteru i oryginalności.

Ponadto, świadczymy usługi montażu i pielęgnacji, a także oferujemy profesjonalne indywidualne doradztwo dotyczące doboru, wykonania i wykończenia wnętrz.

Gwarancja i serwis

Usługi montażowe

Dbanie o szczegóły i wiedza to podstawa, dzięki której zbudowaliśmy zaufanie naszych Klientów. U nas możesz liczyć na pełne wsparcie oraz usługi świadczone przez autoryzowany zespół montażystów. Na każdym etapie jesteśmy w kontakcie z Klientem, biorąc pod uwagę jego potrzeby.
Tak, możemy, ale uzyskanie dokładnego dopasowania jest długim i kosztownym procesem. Musimy wysłać próbkę istniejącego wykończenia w celu dopasowania koloru.
Tak, możemy, ale uzyskanie dokładnego dopasowania jest długim i kosztownym procesem. Musimy wysłać próbkę istniejącego wykończenia w celu dopasowania koloru.
Tak, możemy, ale uzyskanie dokładnego dopasowania jest długim i kosztownym procesem. Musimy wysłać próbkę istniejącego wykończenia w celu dopasowania koloru.

Zalety podłóg drewnianych

Długoterminowa inwestycja

Podłogi drewniane to inwestycja na długie lata. Ze względu na ich trwałość i długoletnie użytkowanie polecamy ją dla domów i mieszkań.

Łatwość konserwacji

Podłogi drewniane są stosunkowo łatwe do czyszczenia i konserwacji. Regularne odkurzanie i przecieranie miękką wilgotną szmatką wystarczą, aby utrzymać podłogę w dobrym stanie.

Zdrowy klimat wnętrza

Drewno jest naturalnym materiałem, który nie emituje szkodliwych substancji chemicznych do powietrza, co przyczynia się do zdrowego klimatu wnętrza.

PODŁOGI DREWNIANE

Poznaj naszą ofertę podłóg drewnianych

Szeroki wybór wysokiej jakości podłóg drewnianych w różnych gatunkach i kolorach, które doskonale nadają się do profesjonalnego wystroju wnętrz, tarasów ogrodowych i schodów.

Produkt najnowszej generacji, FINISHPARKIET i FINISHDESKA dominuje swoją konstrukcją technologiczną, na którą składa się dwuwarstwowość i jednolamelowość.

Podłoga składa się z dwóch warstw: wierzchniej (użytkowej ok. 6 mm, 4 mm EKO lub ok. 2,5 mm w desce 12 mm) wykonanej całkowicie z litego elementu – naturalnego drewna oraz dolnej warstwy czyli mozaiki wykonanej z twardego drewna liściastego, głównie dębu i jesionu.

DĄBEX to czołowy polski wytwórca najwyższej jakości podłóg z drewna, który od kilkudziesięciu lat łączy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne z najnowszymi trendami z zakresu aranżacji wnętrz. Tworzone przez nich parkiety drewniane odznaczają się wysoką wytrzymałością, trwałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Firma DĄBEX stawia na produkty ekologiczne, drewno przez nich pozyskiwane pochodzi z lasów objętych programem FSC.

Wprowadzenie przez firmę Kaczkan innowacyjnych linii technologicznych przełożyło się zarówno na wysoką jakość oferowanych produktów, jak i na ich estetykę. Aktualnie w asortymencie znajdują się produkty przyjazne tradycjonalistom – deski podłogowe oraz amatorom nowoczesności – parkiety dwuwarstwowe. W przypadku nowoczesnych podłóg, klient ostateczny ma możliwość stworzenia indywidualnego produktu pod względem wymiaru, koloru, struktury, gatunku oraz klasy drewna.

Deski podłogowe Kaczkan Premium są nowoczesnym rozwiązaniem wielu problemów związanych z układaniem drewnianego parkietu: nie trzeba ich wykańczać (każda klepka jest zabezpieczana na etapie produkcji), są trwałe i uniwersalne, a także dają niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Inspiracją dla kolekcji podłóg LARECO jest natura, która pobudza zmysły i motywuje do tworzenia. LARECO czerpie inspiracje z otaczającego nas świata przyrody oraz różnorodności jego form. To pasja do drewna, poczucie smaku, wrażliwość na piękno oraz wieloletnie doświadczenie, pozwoliło nam stworzyć niezwykle wyrafinowaną kolekcję podłóg. Prezentowana gama czerpie kolorystykę z żywiołów, drewno ma tu wyczuwalną strukturę, co podkreśla jego niepowtarzalny charakter, a dodatkowo żeby wzmocnić ten efekt, wykończone zostało naturalnymi matowymi olejowoskami i lakierami.

Firma, która powstała ponad 20 lat temu w Polsce, szybko rozwinęła się na międzynarodowym rynku. Dzięki szerokiej sieci partnerów, podłogi Baltic Wood są teraz dostępne w 52 krajach na całym świecie. Baltic Wood łączy pasję do uroku drewna z wiedzą o profesjonalnej obróbce tego materiału. Dlatego podłogi oferowane przez Baltic Wood są nie tylko estetyczne, ale również cechują się doskonałą jakością – są trwałe, funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu.

Przykładowy montaż

Zobacz jak wygląda praca z nami

Nasza firma zapewnia profesjonalny i bezpieczny montaż podłóg, przestrzegając wszystkich standardów bezpieczeństwa i norm branżowych.

Wszystkie etapy montażu są dokładnie kontrolowane, aby zagwarantować, że podłoga zostanie zamontowana w sposób stabilny i bezpieczny dla domowników.