Remonty i wykończenia domy, mieszkania i lokale w Rzeszowie

O FIRMIE

Rozwiązania dla każdego

Od wielu lat nasza firma specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych rodzajów podłóg, takich jak podłogi drewniane, parkiety, schody, tarasy oraz wykładziny dywanowe. Ponadto, świadczymy usługi montażu i pielęgnacji, a także oferujemy profesjonalne indywidualne doradztwo dotyczące doboru, wykonania i wykończenia wnętrz.

Sprawdzeni dostawcy

Współpracujemy tylko z uznanymi producentami na rynku krajowym, europejskim i światowym, co gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanych przez nas produktów i usług.

Zrozumienie i doradzctwo

Profesjonalne doradztwa na etapie wyboru produktu, partnerstwa w trakcie realizacji projektu oraz pewności, że Państwa dom, inwestycja oraz czas są w najlepszych rękach.

Profesjonalna ekipa

Dysponujemy własnymi ekipami montażowymi, które świadczą usługi na najwyższym poziomie. Uczestniczymy w różnego rodzaju szkoleniach, targach i konkursach.

Invest Biuro indywidualne oferty

Nietypowe projekty?

Oprócz przedstawiania standardowych propozycji, tworzymy także oferty indywidualne, dopasowane do potrzeb konkretnych odbiorców.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, biurami projektowymi, developerami oraz instytucjami administracji publicznej.

Każda z grup klientów jest obsługiwana zgodnie z jej specyfiką oraz zapotrzebowaniem, a to co je łączy to nasza dbałość o zadowolenie i czas każdej z nich.

Szeroka oferta

Nasza oferta

1.

Podłogi drewniane, klepka tradycyjna

Klepki oraz deski podłogowe z drewna litego oraz warstwowego z gatunków krajowych i egzotycznych, stosowany m.in. na ogrzewanie podłogowe.

2.

Deski podłogowe

Deski szerokie warstwowe, lite o standardowych wymiarach oraz produkowanych na indywidualne zamówienia, wykończone fabrycznie lakierem lub olejem.

3.

Panele drewniane i laminowane

Panele drewniane i laminowane montowane na kleju oraz w systemie bez klejowym.

4.

Schody

Oferujemy również bogatą ofertę schodów drewnianych z drewna krajowego i egzotycznego.

WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

Setki realizacji i wielu zadowolonych Klientów
40 +
klientów
2 +
zrealizowanych projektów
3 +
dostawców
2 +
lat doświadczenia

Gwarancja i serwis

Udzielamy gwarancję oraz prowadzimy serwis pogwarancyjny

Dbamy o to, aby wykonane przez nas podłogi, schody czy tarasy były trwałe i solidnie zabezpieczone.  W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości podłóg drewnianych w różnych gatunkach i kolorach, które doskonale nadają się do profesjonalnego wystroju wnętrz, tarasów ogrodowych i schodów.

Dodatkowo, starannie dobieramy surowce, aby zapewnić najwyższą jakość naszych realizacji. Jesteśmy pewni naszych usług, dlatego oferujemy gwarancję na Twoje zadowolenie i satysfakcję z użytkowania.