Remonty i wykończenia domy, mieszkania i lokale w Rzeszowie

Oferta INVEST BIURO

Schody

Schody drewniane dodają uroku i elegancji każdemu wnętrzu lub ogrodowi. Mogą mieć różne wzory, faktury i kolory drewna, co pozwala dostosować je do indywidualnych preferencji i stylu aranżacji.

Wyróżniamy dwa rodzaje schodów w zależności od zastosowanej konstrukcji:

Schody klasyczne

Schody klasyczne cechują się tym, że podstopnica jest cofnięta względem stopnia na ok. 30-40mm. Najczęściej stosuje się pełne wykończenie drewnem. Natomiast przy tym typie schodów podstopnica może być wykończona również płytą MDF lakierowaną na dowolny kolor, ceramiką lub szkłem.

Schody dywanowe na konstrukcji betonowej wykonane są w całości z drewna. Stopnie i podstopnie są tej samej grubości i charakteryzują się niewidocznym łączeniem podstopnia z czołem stopnia.

Schody samonośne

Schody na konstrukcji samonośnej to jedno z najlepszych rozwiązań, ponieważ dzięki wielu możliwościom konstrukcyjnym, ten typ schodów można dopasować praktycznie do każdego wnętrza. Możemy zastosować konstrukcję wykonaną w całości z elementów drewnianych lub z metalu malowanego proszkowo, albo ze stali kwasoodpornej. Konstrukcja metalowa umożliwia stworzenie niemalże dowolnego układu biegu, tworzy niepowtarzalny element dekoracyjny pozostając przy tym stabilna i lekka dla oka. Bardzo popularne jest również stosowanie drewnianych schodów dywanowych na konstrukcji samonośnej, które wykonujemy z dużo grubszego materiału.

Gwarancja i serwis

Usługi montażowe

Działalność naszej firmy opieramy na precyzji wykonania i fachowej wiedzy, dzięki której zdobyliśmy zaufanie naszych Klientów. Nasi certyfikowani instalatorzy gwarantuję pełne wsparcie w wyborze produktu oraz jesteśmy z Tobą na każdym etapie procesu, dbając o uwzględnienie Twoich indywidualnych potrzeb.

Przykładowy montaż

Zobacz jak wygląda praca z nami

Nasza firma zapewnia profesjonalny i bezpieczny montaż podłóg, przestrzegając wszystkich standardów bezpieczeństwa i norm branżowych.

Wszystkie etapy montażu są dokładnie kontrolowane, aby zagwarantować, że podłoga zostanie zamontowana w sposób stabilny i bezpieczny dla domowników.